O nas

NIERUCHOMOŚCI

Pomagamy w skutecznej sprzedaży i bezpiecznym zakupie nieruchomości. Pomagamy również tym, którzy chcą nająć lub wynająć nieruchomość. Dodatkowo każda transakcja prowadzona przez nasze biuro jest ubezpieczona.

FINANSE

W branży finansowej działamy od 2017 roku głównie na terenie Dolnego Śląska.

Nasza specjalność to kredyty hipoteczne i gotówkowe. Jesteśmy partnerem mFinanse S.A., dzięki czemu mamy dostęp do ofert wielu banków. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla naszych klientów, gdyż rozliczają się z nami banki. A my załatwiamy wszystkie formalności, towarzyszymy na każdym etapie procesu kredytowego i doradzamy naszym klientom.

GAFIN posiada wpis do rejestru pośredników pod numerami:
Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RHA 0006835.
Numer wpisu do działu II rejestru pośredników kredytowych: RPK 002722.
Współpracujemy z: Alior Bank S.A., Bank BNP Paribas S.A., Bank Pekao S.A., Bank Pekao Bank Hipoteczny S.A., Bank Pocztowy S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank PKO BP S.A., Bank PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A., mBank S.A., Idea Getin S.A.Nasz zespół

Sylwia Węgłowska

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
Nr licencji: 25281

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, a także specjalista w dziedzinie finansów i administracji przedsiębiorstwa. Kilkuletnie doświadczenie zdobyła w bankach oraz na zarządczych stanowiskach. Piastując tak odpowiedzialne stanowiska, wykazała się niezwykłą zaradnością. Potrafi znaleźć rozwiązanie na każdy pojawiający się problem.

Prywatnie miłośniczka kotów, czas wolny lubi spędzać aktywnie, gdyż nie znosi nudy i uwielbia gotować. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Poproszona o pomoc nigdy nie odmawia.

Magister Finansów i Rachunkowości (Uniwersytet Ekonomiczny)
Inżynier Zarządzania i Inżynierii produkcji (Uniwersytet Ekonomiczny)
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (Nr licencji: 25281)

e-mail: sylwia.weglowska@gafin.pl
tel.: +48 534 302 904

Iwona Węgłowska

Agent nieruchomości

Ambitna i zaangażowana, pomoże znaleźć i dobrać odpowiednią ofertę, dopasowaną do potrzeb klienta. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Od wielu lat pracuje z klientami, dlatego wie, jak ważne jest zaufanie i zadowolenie klientów. Piastowała kierownicze stanowiska w dziale sprzedaży firm handlowych oraz w dziale obsługi klienta.

Prywatnie żona i mama 2 dzieci, miłośniczka sportów zimowych. Lubi długie spacery, a wolne chwile spędza z książką w ręku. Miła, kontaktowa, pomocna w każdej sytuacji.

e-mail: iwona.weglowska@gafin.pl
tel.: +48 730 883 222

Agnieszka Kurzawa

Projektowanie i aranżacje wnętrz

Projektantka wnętrz z zamiłowania. Kocha to co robi, a każdy jej projekt ma swój unikalny styl. Jej projekty możecie oglądać na naszym fanpage.

Prywatnie żona i miłośniczka psów, uwielbia góry i długie spacery.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×