O nas

Finanse

W branży finansowej działamy od 2017 roku głównie na terenie dolnego śląska.

Nasza specjalność to kredyty hipoteczne i gotówkowe. Jesteśmy partnerem mFinanse S.A., dzięki czemu mamy dostęp do ofert wielu banków w jednym miejscu. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla naszych klientów, gdyż rozliczają się z nami banki. A my załatwiamy wszystkie formalności i doradzamy naszym klientom.

Współpracujemy z: Alior Bank S.A., Bank BNP Paribas S.A., Bank Pekao S.A., Bank Pekao Bank, Hipoteczny S.A., Euro Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Bank PKO BP S.A., Bank PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A., mBank S.A.
GAFIN posiada wpis do rejestru pośredników pod numerami:
Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RHA 0006835.
Numer wpisu do działu II rejestru pośredników kredytowych: RPK 002722.

 

Iwona Węgłowska

Specjalista ds. ubezpieczeń

 Specjalista w dziedzinie ubezpieczeń, pomoże znaleźć i dobrać odpowiednią ofertę ubezpieczeniową, dopasowaną do potrzeb klienta. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Od wielu lat pracuje z klientami, dlatego wie, jak ważne jest dopasowanie oferty do potrzeb i zadowolenie klientów. Piastowała kierownicze stanowiska w dziale sprzedaży firm handlowych oraz w dziale obsługi klienta.

Prywatnie żona i mama 2 dzieci, miłośnika sportów zimowych. Jej konik to pieczenie ciast dla swoich domowych łasuchów. Lubi długie spacery, a wolne chwile spędza z książką w ręku. Miła, kontaktowa, pomocna w każdej sytuacji.

e-mail: iwona.weglowska@gafin.pl

tel.: +48 730 883 222

Sylwia Węgłowska

Ekspert kredytowy

Specjalista w dziedzinie finansów, administracji oraz organizacji przedsiębiorstwa. Kilkuletnie doświadczenie zdobyła na zarządczym stanowisku w firmie handlowo-usługowej. Koordynowała i nadzorowała procesy w najważniejszych działach przedsiębiorstwa: finansów, księgowości, kadry, prawa i administracji oraz produkcji. Zna od podszewki sposoby pozyskiwania finansowania działalności gospodarczej. Piastując tak odpowiedzialne stanowiska, wykazała się niezwykłą zaradnością. Na każdy problem umie znaleźć rozwiązanie. Bardzo dobra organizacja pozwala jej zarządzać złożonymi procesami.

Prywatnie miłośniczka kotów, czas wolny lubi spędzać aktywnie, nie znosi nudy, tempretmena i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej jeść. Swoimi przepisami dzieli się na własnym blogu kulinarnym. Poproszona o pomoc nigdy nie odmawia.

Magister Zarządzania – Finanse i rachunkowość
(Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)
Inżynier Zrządzania – Zarządzanie i inżynieria produkcji
(Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)

e-mail: sylwia.weglowska@gafin.pl

tel.: +48 534 302 904

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×